Empoli kontra Venezia, wynik meczu: 1-2

Empoli kontra Venezia, wynik 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Empoli a Venezia wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2021-09-11 13:00 na stadionie Stadio Carlo Castellani odbył się mecz ligi Serie A kolejki 3. Zmierzyły się Empoli i Venezia.

Gole strzelali: T. Henry 13' 0-1 M. Aramu D. Okereke 68' 0-2 T. Henry N. Bajrami 89' 1-2

Żółte kartki Empoli: A. Ismajli 7' N. Haas 44'

Żółte kartki Venezia: M. Aramu 15' L. Lezzerini 35' D. Johnsen 45' D. Heymans 86' N. Maenpaa 88'

Czerwone kartki Empoli:

Czerwone kartki Venezia:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Rapuano. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Empoli zmierzy się już z Sampdoria, następne spotkania z drużynami Cagliari i Bologna natomiast Venezia podejmie Spezia. Następne mecze zagra z drużynami AC Milan i Torino.

Dzisiaj mnóstwo kibiców śledzi pasjonujące poczynania ligi Serie A. Składające się z zdolnych obrońców/napastników drużyny piłkarskie i zawodnicy jak A. Ismajli M. Aramu niejednokrotnie zapewniły fantastycznym sympatykom wiele niesamowitych emocji. Zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się nader bezkompromisowe, rzadko zdarza się, że mecze męczą. Zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, wyśmienite gole i asysty dodające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Serie A. Empoli i Venezia oraz ich udział w Serie A gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadio Carlo Castellani.