Dnia 2021-09-19 13:00 odbyło się spotkanie między Venezia oraz Spezia zakończone wynikiem 1-2

Venezia vs Spezia, wynik końcowy 1-2. W dniu 2021-09-19 13:00 na obiekcie sportowym Stadio Pierluigi Penzo odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 4. Zmierzyły się ze sobą Venezia oraz Spezia.

Po pierwszej połowie meczu między Venezia a Spezia wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: S. Bastoni 13' 0-1 G. Maggiore P. Ceccaroni 59' 1-1 G. Busio M. Bourabia 90' 1-2

Żółte kartki Venezia: Pasquale Mazzocchi 26' Antonio Junior Vacca 57' Gianluca Busio 68' Daan Heymans 84'

Żółte kartki Spezia: Salvador Ferrer 47'

Czerwone kartki Venezia:

Czerwone kartki Spezia:

Sędzią głównym tego spotkania był Rosario Abisso, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Venezia zmierzy się już z AC Milan, następne spotkania z drużynami Torino oraz Cagliari a Spezia podejmie Juventus. Następne mecze zagra z drużynami AC Milan oraz Verona.

Dzisiaj wierni fani śledzą bardzo interesujące starcia ligi Serie A. Mocne futbolowe zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Pasquale Mazzocchi Salvador Ferrer nieraz zaserwowały wspaniałym entuzjastom wiele wspaniałych emocji. Obserwujemy wyśmienite gole oraz asysty, nieprzepisowe faule, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki między drużynami ligowymi okazują się niezwykle zażarte, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, że widowiska nie są interesujące. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Serie A oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Venezia i Spezia oraz ich udział w Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadio Pierluigi Penzo.