Genoa - Venezia, wynik meczu: 0-0

Genoa - Venezia 0-0.

Pierwsza połowa meczu między Genoa i Venezia zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2021-10-31 14:00 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 11 pomiędzy Genoa a Venezia.

Gole strzelali:

Żółte kartki Genoa: Davide Biraschi 37'

Żółte kartki Venezia: Pasquale Mazzocchi 33' Mattia Caldara 43' Mattia Aramu 67'

Czerwone kartki Genoa:

Czerwone kartki Venezia:

Główny sędzia meczu to Maurizio Mariani, Italy. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Genoa stawi czoła Empoli, następne spotkania z drużynami AS Roma i Udinese. Kolejno natomiast Venezia podejmie AS Roma. Następne mecze zagra z drużynami Bologna i Inter.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi Serie A. Ciekawe drużyny futbolowe i zawodnicy jak Davide Biraschi Pasquale Mazzocchi systematycznie serwują własnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Walki między zawodnikami ligowymi są zajadłe, nie często zdarza się koniec końców, że mecze nas męczą. Stale obserwujemy nieprzepisowe faule zakończone czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Serie A i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Genoa i Venezia jak ich udział w Serie A zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadio Comunale Luigi Ferraris.