Mecz między Venezia i Salernitana zakończony wynikiem 1-2 dnia 2021-10-26 16:30

Venezia kontra Salernitana wynik spotkania 1-2. Dnia 2021-10-26 16:30 na stadionie Stadio Pierluigi Penzo odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 10. Zmierzyły się Venezia i Salernitana.

Pierwsza część spotkania między Venezia a Salernitana zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

 

Gole strzelali: M. Aramu 14' 1-0 C. Molinaro F. Bonazzoli 61' 1-1 F. Ribéry A. Schiavone 90' 1-2 S. Nwankwo

Żółte kartki Venezia: Gianluca Busio 10' Pasquale Mazzocchi 59' Ethan Ampadu 60'

Żółte kartki Salernitana: Federico Bonazzoli 45' Francesco Di Tacchio 81' Nadir Zortea 90'

Czerwone kartki Venezia: Ethan Ampadu 67'

Czerwone kartki Salernitana:

Główny arbiter meczu to Marco Di Bello, Italy. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Venezia stawi czoła AS Roma, następne spotkania z drużynami Bologna i Inter. Kolejno natomiast Salernitana z Lazio. Następne mecze zagra z drużynami Sampdoria i Cagliari.

Bardzo często mnóstwo fanów z zapałem śledzi ciekawe potyczki, które mają miejsce w lidze Serie A. Uzdolnione drużyny piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak Gianluca Busio Federico Bonazzoli raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom mnóstwo wrażeń. Natrafiamy na bezlitosne faule kończące się żółtym kartonikiem, efektowne sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Walki między zawodnikami ligowymi bywają bardzo zagorzałe, nie często bywa, iż są to mecze nie warte uwagi. Dlatego więc warto śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Venezia i Salernitana jak ich udział w lidze Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadio Pierluigi Penzo.