Spotkanie Bologna vs Venezia, wynik końcowy 0-1

W dniu 2021-11-21 14:00 na obiekcie sportowym Stadio Renato Dall'Ara rozegrał się znakomity mecz ligi Serie A kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Bologna oraz Venezia.

Po pierwszej połowie meczu między Bologna a Venezia wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: D. Okereke 61' 0-1 G. Busio

Żółte kartki Bologna:

Żółte kartki Venezia: Gianluca Busio 47' Ridgeciano Haps 73' Sergio Romero 87'

Czerwone kartki Bologna:

Czerwone kartki Venezia:

Główny sędzia meczu to D. Chiffi. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Bologna stawi czoła Spezia, następne spotkania z drużynami AS Roma oraz Fiorentina. Kolejno natomiast Venezia podejmie Inter. Następne mecze zagra z drużynami Atalanta oraz Verona.

Liczni fani piłki nożnej śledzą bardzo interesujące poczynania w lidze Serie A. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak Gianluca Busio często serwują pierwszorzędnym entuzjastom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Walki między zawodnikami z ligi zdarzają się bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, że są to zmagania nudne. Natrafiamy na nieczyste sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką, wyjątkowe gole oraz asysty zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego względu warto oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Serie A, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Bologna i Venezia oraz ich udział w lidze Serie A gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadio Renato Dall'Ara.