Spotkanie Venezia vs AC Milan zakończone wynikiem 0-3 dnia 2022-01-09 11:30

 

Pierwsza połowa spotkania między Venezia oraz AC Milan zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

W dniu 2022-01-09 11:30 na stadionie Stadio Pierluigi Penzo odbył się mecz ligi Serie A kolejki 21 pomiędzy Venezia a AC Milan.

Gole strzelali: Z. Ibrahimović 2' 0-1 Rafael Leão T. Hernández 48' 0-2 Rafael Leão T. Hernández 59' 0-3

Żółte kartki Venezia: Pietro Ceccaroni 56'

Żółte kartki AC Milan: Alexis Saelemaekers 5' Matteo Gabbia 37' Sandro Tonali 73'

Czerwone kartki Venezia: Michael Svoboda 58'

Czerwone kartki AC Milan:

Sędzią głównym tego spotkania był Massimiliano Irrati, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Venezia zmierzy się już z Atalanta, następne spotkania z drużynami Empoli oraz Inter natomiast AC Milan zmierzy się z Genoa. Następne mecze zagra z drużynami Spezia oraz Juventus.

Bardzo często wierni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą starcia w lidze Serie A. Mocne drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak między innymi Pietro Ceccaroni Alexis Saelemaekers raz za razem zagwarantowały fantastycznym kibicom emocje zapadające w pamięć. Potyczki między drużynami piłkarskimi bywają niezwykle zagorzałe, nie często bywa, iż potyczki nas nudzą. Wielokrotnie obserwujemy wyjątkowe sytuacje podbramkowe i asysty, bezlitosne faule kończące się żółtym kartonikiem, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Dlatego też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Venezia oraz AC Milan oraz ich udział w lidze Serie A zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadio Pierluigi Penzo.