Spotkanie Inter vs Venezia zakończone wynikiem 2-1

Dnia 2022-01-22 17:00 na obiekcie sportowym Stadio Giuseppe Meazza rozegrał się znakomity mecz ligi Serie A kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Inter i Venezia.

Pierwsza połowa meczu między Inter oraz Venezia zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: T. Henry 19' 0-1 E. Ampadu N. Barella 40' 1-1 E. Džeko 90' 2-1 D. Dumfries

Żółte kartki Inter: Nicolò Barella 25' Alessandro Bastoni 26' Stefan de Vrij 80'

Żółte kartki Venezia: Luca Lezzerini 41' Marco Modolo 45' Sofian Kiyine 68' Mattia Caldara 79'

Czerwone kartki Inter:

Czerwone kartki Venezia:

Główny arbiter meczu to Matteo Marchetti, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Inter stawi czoła AC Milan, następne spotkania z drużynami Napoli i Liverpool a Venezia zmierzy się z Napoli. Następne mecze zagra z drużynami Torino i Genoa.

Dzisiaj wierni fani piłki nożnej śledzą poczynania ligi Serie A. Utalentowane drużyny futbolowe i zawodnicy jak Nicolò Barella Luca Lezzerini niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Wspaniałe walki między piłkarzami z ligi są zażarte, nie często bywa, że widowiska nudzą. Obserwujemy nieprzepisowe faule, wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi Serie A i przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Inter oraz Venezia i ich udział w Serie A gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadio Giuseppe Meazza.