Mecz między Torino i Venezia zakończony wynikiem 1-2 dnia 2022-02-12 19:45 na obiekcie Stadio Olimpico Grande Torino

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Torino oraz Venezia wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-02-12 19:45 na stadionie Stadio Olimpico Grande Torino rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 25 pomiędzy Torino a Venezia.

Gole strzelali: J. Brekalo 5' 1-0 W. Singo R. Haps 38' 1-1 D. Črnigoj D. Črnigoj 46' 1-2 M. Aramu

Żółte kartki Torino: Koffi Djidji 48' Bremer 87'

Żółte kartki Venezia: Gianluca Busio 1' Mattia Caldara 82' Ethan Ampadu 89'

Czerwone kartki Torino:

Czerwone kartki Venezia: David Okereke 90'

Główny arbiter spotkania - Antonio Giua, Italy. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Torino zmierzy się już z Juventus, następne spotkania z drużynami Cagliari i Bologna natomiast Venezia zmierzy się z Genoa. Następne mecze zagra z drużynami Verona i Sassuolo.

Wielu fanów śledzi potyczki, które dotyczą ligi Serie A. Mocne piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak m.in. Koffi Djidji Gianluca Busio nieraz zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Zdarzają się wyjątkowe gole oraz asysty, bezwzględne sytuacje na faul gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę walki między graczami zdarzają się zajadłe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, iż spotkania nie są interesujące. Zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Serie A. Torino oraz Venezia i ich udział w Serie A gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadio Olimpico Grande Torino.