Na obiekcie Stadio Olimpico odbył się mecz pomiędzy Lazio i Venezia: 1-0

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Lazio a Venezia zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-03-14 19:45 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico odbył się mecz ligi Serie A kolejki 29. Zmierzyły się Lazio i Venezia.

Gole strzelali: C. Immobile 58' 1-0

Żółte kartki Lazio: Mattia Zaccagni 42'

Żółte kartki Venezia: Aleš Matějů 28'

Czerwone kartki Lazio:

Czerwone kartki Venezia:

Główny sędzia meczu - Gianluca Manganiello, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Lazio stawi czoła Sassuolo, następne spotkania z drużynami Genoa i Torino. Kolejno natomiast Venezia z Spezia. Następne mecze zagra z drużynami Udinese i Fiorentina.

Mnóstwo kibiców z zaangażowaniem śledzi poczynania ligi Serie A. Interesujące piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Mattia Zaccagni Aleš Matějů bardzo często zaserwowały wspaniałym kibicom mnóstwo emocji. Walki pomiędzy piłkarzami bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, iż są to mecze nie warte uwagi. Trafiamy na wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule zakończone czerwoną kartką, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego też warto przeglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Lazio i Venezia jak ich udział w Serie A gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadio Olimpico.