Dnia 2022-03-20 11:30 miało miejsce spotkanie Venezia kontra Sampdoria zakończone wynikiem 0-2

Venezia kontra Sampdoria, wynik końcowy 0-2. W dniu 2022-03-20 11:30 na stadionie Stadio Pierluigi Penzo odbył się mecz ligi Serie A kolejki 30. Zmierzyły się ze sobą Venezia i Sampdoria.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Venezia i Sampdoria wynik to 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-2.

 

Gole strzelali: F. Caputo 24' 0-1 A. Sabiri F. Caputo 38' 0-2

Żółte kartki Venezia: Ridgeciano Haps 35' Thomas Henry 41' David Okereke 44' Gianluca Busio 63' Thomas Henry 86'

Żółte kartki Sampdoria: Abdelhamid Sabiri 35'

Czerwone kartki Venezia: Thomas Henry 86'

Czerwone kartki Sampdoria:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniele Orsato, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Venezia zmierzy się już z Spezia, następne spotkania z drużynami Udinese i Fiorentina. Kolejno natomiast Sampdoria z AS Roma. Następne mecze zagra z drużynami Bologna i Salernitana.

Wierni kibice futbolu śledzą starcia, które startują w lidze Serie A. Uzdolnione drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak przykładowo Ridgeciano Haps Abdelhamid Sabiri nieprzerwanie gwarantują swoim sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy graczami są niezwykle zagorzałe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to widowiska drętwe. Natrafiamy na przepiękne gole i asysty, bezlitosne sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem żółtego kartonika dodające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Dlatego też warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze futbolowe lubianej ligi Serie A. Venezia i Sampdoria i ich udział w Serie A gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadio Pierluigi Penzo.