Fiorentina vs Venezia, wynik spotkania - 1-0

Pierwsza połowa spotkania między Fiorentina a Venezia zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2022-04-16 14:30 na obiekcie sportowym Stadio Artemio Franchi odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 33 pomiędzy Fiorentina a Venezia.

Gole strzelali: L. Torreira 30' 1-0

Żółte kartki Fiorentina: Riccardo Sottil 79' Alfred Duncan 83' Lorenzo Venuti 90' Lucas Torreira 90'

Żółte kartki Venezia: Ridgeciano Haps 29' David Okereke 36' Sofian Kiyine 57' Dor Peretz 90'

Czerwone kartki Fiorentina:

Czerwone kartki Venezia:

Sędzią głównym tego spotkania był Rosario Abisso, Italy. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Fiorentina zmierzy się już z Juventus, następne spotkania z drużynami Salernitana i Udinese natomiast Venezia podejmie Atalanta. Następne mecze zagra z drużynami Salernitana i Juventus.

Dzisiaj liczna grupa fanów śledzi niezwykle ciekawe potyczki, które startują w lidze Serie A. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Riccardo Sottil Ridgeciano Haps wielokrotnie gwarantują wspaniałym fanom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się widowiskowe gole czy asysty, brutalne faule gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Niesamowite walki między drużynami futbolowymi są bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się, iż mecze męczą. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Serie A. Fiorentina i Venezia oraz ich udział w Serie A zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadio Artemio Franchi.