Na stadionie U-Power Stadium odbyło się spotkanie między Monza oraz Udinese zakończone wynikiem 1-2

Monza vs Udinese, wynik końcowy 1-2. W dniu 2022-08-26 16:30 na obiekcie sportowym U-Power Stadium odbył się mecz ligi Serie A kolejki 3 pomiędzy Monza a Udinese.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Monza oraz Udinese wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: A. Colpani 32' 1-0 G. Caprari Beto 36' 1-1 Rodrigo Becão D. Udogie 77' 1-2 I. Nestorovski

Żółte kartki Monza: Luca Caldirola 24' José Machín 82' Matteo Pessina 90'

Żółte kartki Udinese: Iyenoma Destiny Udogie 22' Ilija Nestorovski 82'

Czerwone kartki Monza:

Czerwone kartki Udinese:

Główny arbiter spotkania - Marco Di Bello, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Monza zmierzy się już z AS Roma, następne spotkania z drużynami Atalanta oraz Lecce. Kolejno natomiast Udinese z Fiorentina. Następne mecze zagra z drużynami AS Roma oraz Sassuolo.

Mnóstwo kibiców śledzi potyczki, które dotyczą ligi Serie A. Liczące się piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Luca Caldirola Iyenoma Destiny Udogie często gwarantują wyborowym miłośnikom futbolu wiele wrażeń. Nieprzerwanie natrafiamy na ostre sytuacje z faulem, przepiękne asysty i gole zapewniające smaczku całemu widowisku. Niesamowite zmagania między piłkarzami bywają niezwykle zaciekłe, rzadko okazuje się ostatecznie, że widowiska przynudzają. Zachęcamy, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,przeglądać mecze piłkarskie ligi Serie A oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Monza oraz Udinese w lidze Serie A zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, U-Power Stadium.