Dnia 2022-09-11 13:00 miał miejsce mecz pomiędzy Lecce i Monza zakończony wynikiem 1-1

Lecce kontra Monza zakończony wynikiem 1-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Lecce oraz Monza wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-09-11 13:00 na stadionie Stadio Comunale Via del Mare odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 6 pomiędzy Lecce a Monza.

Gole strzelali: S. Sensi 35' 0-1 JoanGonzàlez 48' 1-1

Żółte kartki Lecce: Valentin Gendrey 45' Federico Di Francesco 52' Lameck Banda 83'

Żółte kartki Monza: Samuele Birindelli 29' Stefano Sensi 41' Salvatore Molina 90'

Czerwone kartki Lecce:

Czerwone kartki Monza:

Sędzią głównym tego spotkania był Luca J. Pairetto, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Lecce stawi czoła Salernitana, następne spotkania z drużynami Cremonese i AS Roma a Monza podejmie Juventus. Następne mecze zagra z drużynami Sampdoria i Spezia.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice śledzą potyczki, które startują w lidze Serie A. Mocne drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak Valentin Gendrey Samuele Birindelli nieraz zagwarantowały wspaniałym miłośnikom wiele emocji. Wielokrotnie trafiamy na efektowne asysty czy bramki, bezlitosne faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zmagania pomiędzy graczami są zażarte, nie często zdarza się definitywnie, że są to spotkania drętwe. Warto więc oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Lecce oraz Monza oraz ich udział w lidze Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadio Comunale Via del Mare.