Monza vs Atalanta, wynik spotkania: 0-2

Monza vs Atalanta, wynik 0-2. W dniu 2022-09-05 16:30 na stadionie U-Power Stadium odbył się mecz ligi Serie A kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Monza i Atalanta.

Pierwsza połowa meczu między Monza a Atalanta zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: R. Højlund 57' 0-1 A. Lookman Marlon 65' 0-2

Żółte kartki Monza: Nicolò Rovella 75'

Żółte kartki Atalanta: Giorgio Scalvini 80'

Czerwone kartki Monza:

Czerwone kartki Atalanta:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Luca Sacchi, Italy. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Monza stawi czoła Juventus, następne spotkania z drużynami Sampdoria i Spezia. Kolejno natomiast Atalanta zmierzy się z AS Roma. Następne mecze zagra z drużynami Fiorentina i Udinese.

Coraz częściej fani futbolu z zapałem śledzą interesujące starcia, które startują w lidze Serie A. Interesujące drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Nicolò Rovella Giorgio Scalvini nieraz zagwarantowały fantastycznym kibicom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy nieczyste faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika, przepiękne bramki oraz asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Wspaniałe walki między drużynami bywają zagorzałe, rzadko zdarza się, że zmagania nie są interesujące. Z tego względu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Serie A. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Monza oraz Atalanta z ligi Serie A gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, U-Power Stadium.