Mecz Monza - Juventus zakończony wynikiem 1-0 na obiekcie U-Power Stadium dnia 2022-09-18 13:00

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Monza a Juventus wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-09-18 13:00 na obiekcie sportowym U-Power Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Monza oraz Juventus.

Gole strzelali: C. Gytkjær 74' 1-0 P. Ciurria

Żółte kartki Monza: Patrick Ciurria 89' Luca Caldirola 90'

Żółte kartki Juventus: Bremer 22'

Czerwone kartki Monza:

Czerwone kartki Juventus: Ángel Di María 40'

Sędzią głównym tego spotkania był Fabio Maresca, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Monza stawi czoła Sampdoria, następne spotkania z drużynami Spezia oraz Empoli. Kolejno natomiast Juventus z Bologna. Następne mecze zagra z drużynami Maccabi Haifa oraz AC Milan.

Coraz częściej wielu fanów śledzi poczynania, które dotyczą ligi Serie A. Uzdolnione futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Patrick Ciurria Bremer systematycznie sprawiają wyborowym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Zapadające w pamięć walki pomiędzy zawodnikami są bardzo zajadłe, bardzo rzadko okazuje się, iż są to zmagania statyczne. Nieprzerwanie trafiamy na wyśmienite gole czy asysty, bezwzględne sytuacje z faulem dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. Z tego powodu warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić mecze futbolowe lubianej ligi Serie A. Monza i Juventus oraz ich udział w lidze Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak U-Power Stadium.