Na stadionie U-Power Stadium odbył się mecz Monza vs Bologna - 1-2

Monza vs Bologna, wynik 1-2. W dniu 2022-10-31 19:45 na obiekcie sportowym U-Power Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Monza i Bologna.

Po pierwszej połowie spotkania między Monza a Bologna wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: A. Petagna 57' 1-0 L. Ferguson 60' 1-1 S. Posch R. Orsolini 73' 1-2 J. Zirkzee

Żółte kartki Monza: Marlon 52' Stefano Sensi 56' Nicolò Rovella 62' Marco D'Alessandro 64'

Żółte kartki Bologna: Michel Aebischer 3' Gary Medel 52'

Czerwone kartki Monza:

Czerwone kartki Bologna:

Główny sędzia spotkania - Luca J. Pairetto, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Monza stawi czoła Lazio, następne spotkania z drużynami Salernitana i Fiorentina natomiast Bologna zmierzy się z Inter. Następne mecze zagra z drużynami Sassuolo i AS Roma.

Kibice z dużym zaangażowaniem śledzą starcia, które startują w lidze Serie A. Interesujące piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak Marlon Michel Aebischer często sprawiają wspaniałym fanom emocje sięgające zenitu. Regularnie zdarzają się idealne asysty czy gole, bezlitosne sytuacje z faulem, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Wspaniałe zmagania między zawodnikami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa, iż widowiska przynudzają. To też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Serie A. Monza i Bologna i ich udział w Serie A gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, U-Power Stadium.