Mecz między Monza i Salernitana na stadionie U-Power Stadium dnia 2022-11-13 14:00 - 3-0

W dniu 2022-11-13 14:00 na obiekcie sportowym U-Power Stadium rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Serie A kolejki Regular Season - 15. Na przeciw siebie stanęły Monza i Salernitana.

Pierwsza połowa meczu między Monza i Salernitana zakończyła się wynikiem 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: Carlos Augusto 24' 1-0 Dany Mota 35' 2-0 Carlos Augusto M. Pessina 75' 3-0

Żółte kartki Monza:

Żółte kartki Salernitana: Antonio Candreva -5' Antonio Candreva 74'

Czerwone kartki Monza:

Czerwone kartki Salernitana: Antonio Candreva 74'

Główny sędzia spotkania to Antonio Giua, Italy. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Monza stanie naprzeciw Fiorentina, następne spotkania z drużynami Inter i Cremonese natomiast Salernitana zmierzy się z AC Milan. Następne mecze zagra z drużynami Torino i Atalanta.

Bardzo często liczna grupa kibiców śledzi potyczki, które odbywają się w lidze Serie A. Składające się z zdolnych graczy drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Antonio Candreva wielokrotnie zapewniły fantastycznym fanom wiele niezapomnianych przeżyć. Zapadające w pamięć zmagania między graczami są bardzo zażarte, nie często bywa, że widowiska nie są interesujące. Bardzo często zdarzają się bezlitosne faule, spektakularne gole czy asysty, które zapewniają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Serie A. Monza i Salernitana jak ich udział w Serie A zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, U-Power Stadium.