Dnia 2023-01-14 14:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Cremonese i Monza: wynik 2-3

Cremonese kontra Monza, wynik końcowy 2-3. W dniu 2023-01-14 14:00 na stadionie Stadio Giovanni Zini odbył się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą Cremonese i Monza.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Cremonese a Monza zakończyła się wynikiem 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-3.

 

Gole strzelali: P. Ciurria 8' 0-1 A. Petagna G. Caprari 19' 0-2 G. Caprari 55' 0-3 A. Petagna D. Ciofani 67' 1-3 E. Valeri C. Dessers 83' 2-3

Żółte kartki Cremonese: David Okereke 14' Charles Pickel 70'

Żółte kartki Monza: Samuele Birindelli 16' Gianluca Caprari 22' Carlos Augusto 70' Marco D'Alessandro 79'

Czerwone kartki Cremonese:

Czerwone kartki Monza:

Sędzią głównym tego spotkania był Davide Massa, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Cremonese zmierzy się już z Napoli, następne spotkania z drużynami Bologna i Inter. Kolejno natomiast Monza podejmie Juventus. Następne mecze zagra z drużynami Sassuolo i Juventus.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Serie A. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak David Okereke Samuele Birindelli nierzadko zaserwowały wyborowym miłośnikom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Zmagania pomiędzy graczami bywają niezwykle zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, iż potyczki przynudzają. Ustawicznie trafiamy na brutalne faule, wyśmienite asysty i gole, które dodają pikanterii całemu widowisku. Dlatego też warto śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich legendarnych drużyn jak Cremonese i Monza z ligi Serie A zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadio Giovanni Zini.

Chcesz się dowiedzieć czegoś nowego? Zajrzyj w link i przeczytaj artykuł!