Mecz Monza vs Sassuolo, wynik 1-1

Monza vs Sassuolo zakończony wynikiem 1-1. Dnia 2023-01-22 14:00 na obiekcie sportowym U-Power Stadium odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Serie A kolejki Regular Season - 19. Zmierzyły się ze sobą Monza i Sassuolo.

Po pierwszej połowie spotkania między Monza i Sassuolo wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: G. Ferrari 13' 0-1 H. Traorè G. Caprari 60' 1-1

Żółte kartki Monza: Andrea Colpani 71' Mattia Valoti 88'

Żółte kartki Sassuolo: Armand Lauriente 38' Domenico Berardi 90'

Czerwone kartki Monza:

Czerwone kartki Sassuolo:

Sędzią głównym tego spotkania był Alessandro Prontera, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Monza stanie naprzeciw Juventus, następne spotkania z drużynami Sampdoria i Bologna. Kolejno natomiast Sassuolo z AC Milan. Następne mecze zagra z drużynami Atalanta i Udinese.

Liczna grupa kibiców śledzi poczynania w lidze Serie A. Utalentowane drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak Andrea Colpani Armand Lauriente niejednokrotnie zapewniły swoim kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Przyciągające uwagę zmagania między graczami bywają bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to zmagania drętwe. Obserwujemy brutalne faule kończące się żółtą kartką, idealne gole czy asysty dodające smaczku całemu widowisku. Z tego powodu warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi Serie A. Monza i Sassuolo jak ich udział w lidze Serie A zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak U-Power Stadium.