Spotkanie Torino vs Monza na obiekcie Stadio Olimpico Grande Torino dnia 2023-05-07 13:00 - końcowy wynik 1-1

Po pierwszej połowie meczu między Torino a Monza wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-05-07 13:00 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico Grande Torino rozegrał się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 34 pomiędzy Torino a Monza.

Gole strzelali: A. Sanabria 46' 1-0 N. Vlašić G. Caprari 86' 1-1 A. Petagna

Żółte kartki Torino: Yann Karamoh 88' Samuele Ricci 90'

Żółte kartki Monza: Carlos Augusto 44'

Czerwone kartki Torino:

Czerwone kartki Monza:

Sędzią głównym tego spotkania był Luca Zufferli, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Torino stawi czoła Verona, następne spotkania z drużynami Fiorentina i Spezia a Monza z Napoli. Następne mecze zagra z drużynami Sassuolo i Lecce.

Dzisiaj wierni kibice śledzą poczynania, które startują w lidze Serie A. Fascynujące zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak Yann Karamoh Carlos Augusto często zapewniają wspaniałym sympatykom wiele niesamowitych emocji. Cieszące oko zmagania między zawodnikami ligowymi zdarzają się zażarte, nie często bywa ostatecznie, iż widowiska nas nudzą. Bardzo często obserwujemy brutalne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Serie A i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Torino oraz Monza i ich udział w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadio Olimpico Grande Torino.