Monza - Empoli, wynik spotkania - 2-0

Monza - Empoli, wynik końcowy 2-0. W dniu 2023-08-26 16:30 na stadionie U-Power Stadium odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 2. Zmierzyły się Monza oraz Empoli.

Pierwsza połowa spotkania między Monza i Empoli zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: A. Colpani 45' 1-0 S. Birindelli A. Colpani 53' 2-0 P. Ciurria

Żółte kartki Monza: Armando Izzo 8'

Żółte kartki Empoli: Tommaso Baldanzi 1' Nicolas Haas 90'

Czerwone kartki Monza:

Czerwone kartki Empoli:

Główny sędzia spotkania to Gianluca Aureliano, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Monza zmierzy się już z Atalanta, następne spotkania z drużynami Lecce oraz Lazio. Kolejno natomiast Empoli zmierzy się z Juventus. Następne mecze zagra z drużynami AS Roma oraz Inter.

Dzisiaj fani futbolu śledzą starcia ligi Serie A. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Armando Izzo Tommaso Baldanzi często gwarantują wyśmienitym fanom wiele niezapomnianych wrażeń. Stale zdarzają się idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. Walki między zawodnikami są niezwykle bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to mecze drętwe. To też warto śledzić widowiska sportowe pasjonującej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Monza i Empoli i ich udział w lidze Serie A zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak U-Power Stadium.