Monza vs Napoli, wynik meczu 2-4

Wczorajszy mecz pomiędzy Monza a Napoli w ramach 31. kolejki Serie A dostarczył kibicom mnóstwo emocji. Pomimo prowadzenia po pierwszej połowie, Monza ostatecznie uległa drużynie Napoli 2-4. Spotkanie odbyło się na U-Power Stadium i pozostanie zapamiętane przez fanów obu zespołów.

Niezwykła Odwrotność Losów na U-Power Stadium

W rozgrywkach Serie A odbył się niesamowity mecz pomiędzy Monzą a Napoli na U-Power Stadium. Obydwie drużyny przystąpiły do starcia w wysokiej formie, gotowe na zaciętą rywalizację.

Od pierwszych minut spotkania emocje sięgały zenitu. Już w 9. minucie gospodarze objęli prowadzenie po trafieniu M. Đurića, który skorzystał z asysty A. Zerbiniego. Monza prowadziła 1-0, a kibice oszaleli ze szczęścia.

W drugiej połowie Napoli ruszyło do ataku z determinacją. V. Osimhen w 55. minucie doprowadził do wyrównania, a F. Anguissa zapewnił mu asystę. W kolejnych minutach goście nie dali za wygraną. M. Politano trafia do siatki w 57. minucie, zmieniając wynik na 1-2 na korzyść Napoli.

Potężne uderzenie zanotowali zawodnicy Napoli, gdy P. Zieliński podwyższył prowadzenie swojej drużyny na 1-3 w 61. minucie, z K. Kvaratskhelią asystującym. Mimo to Monza nie zamierzała się poddać - A. Colpani zdobył bramkę obniżającą wynik do 2-3 w 62. minucie.

W końcowej fazie spotkania Napoli udowodniło swoją dominację. G. Raspadori ustalił wynik meczu na 2-4 po trafieniu w 69. minucie. Gospodarze nie zdołali odrobić strat, a emocje na trybunach sięgały zenitu.

Pomimo gorącej atmosfery na boisku, obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom sportowy, a zwycięstwo przypadło Napoli, zasłużenie wygrywając 2-4 na wyjeździe.

Kartki i Następne Mecze

W trakcie meczu nie obyło się bez kartek. Gospodarze Monza otrzymali żółte kartki: Giulio Donati w 5. minucie, Jean-Daniel Akpa Akpro w 46. minucie oraz Luca Caldirola w 87. minucie. Z kolei Cyril Ngonge z Napoli został ukarany żółtą kartką w 41. minucie.

Mimo kilku ostrzeżeń sędziowskich, żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki podczas meczu.

Następne spotkania czekające drużyn Monza to Bologna, Atalanta oraz Lecce, natomiast Napoli zmierzy się z Frosinone, Empoli i AS Romą. Czy obie ekipy będą kontynuować swoją dobrą passę czy może nadejdzie czas na niespodzianki? Trzymajmy rękę na pulsie, bo Serie A pełna jest emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.