Mecz Salernitana vs Venezia dnia 2022-05-05 16:00 - 2-1

Salernitana vs Venezia 2-1. W dniu 2022-05-05 16:00 na stadionie Stadio Arechi odbył się mecz ligi Serie A kolejki 20 pomiędzy Salernitana a Venezia.

Po pierwszej połowie meczu między Salernitana a Venezia wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: F. Bonazzoli 7' 1-0 T. Henry 58' 1-1 S. Verdi 67' 2-1

Żółte kartki Salernitana: Éderson 54' Emil Bohinen 77'

Żółte kartki Venezia: Pietro Ceccaroni 5' Aleš Matějů 52' Michael Svoboda 61' Gianluca Busio 69' Ethan Ampadu 89' Ethan Ampadu 89' Thomas Henry 90'

Czerwone kartki Salernitana:

Czerwone kartki Venezia: Ethan Ampadu 89'

Sędzią głównym tego spotkania był Maurizio Mariani, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Salernitana zmierzy się już z Empoli, następne spotkania z drużynami Udinese i AS Roma. Kolejno natomiast Venezia zmierzy się z Cagliari. Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach wierni fani śledzą potyczki w lidze Serie A. Liczące się drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak Éderson Pietro Ceccaroni nieraz zaserwowały wspaniałym kibicom wiele przeżyć. Nieprzerwanie obserwujemy ostre sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki, idealne sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają wyjątkowe wrażenia z meczu. Walki między drużynami futbolowymi okazują się zażarte, nie często bywa koniec końców, że są to zmagania nużące. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi Serie A i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Salernitana oraz Venezia i ich udział w lidze Serie A zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadio Arechi.