Mecz między Sampdoria i Monza zakończony wynikiem 0-3 dnia 2022-10-02 13:00

Sampdoria vs Monza zakończony wynikiem 0-3.

Po pierwszej połowie spotkania między Sampdoria i Monza wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2022-10-02 13:00 na obiekcie sportowym Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 8 pomiędzy Sampdoria a Monza.

Gole strzelali: M. Pessina 11' 0-1 P. Ciurria G. Caprari 67' 0-2 S. Sensi 90' 0-3 S. Birindelli

Żółte kartki Sampdoria: Jeison Murillo 18' Bartosz Bereszyński 22'

Żółte kartki Monza: Matteo Pessina 45' Dany Mota 48'

Czerwone kartki Sampdoria:

Czerwone kartki Monza:

Główny arbiter spotkania to Giovanni Ayroldi, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Sampdoria stawi czoła Bologna, następne spotkania z drużynami AS Roma i Cremonese. Kolejno natomiast Monza z Spezia. Następne mecze zagra z drużynami Empoli i AC Milan.

Bardzo często kibice z entuzjazmem śledzą ekscytujące starcia w lidze Serie A. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Jeison Murillo Matteo Pessina stale sprawiają wspaniałym fanom wrażenia z najwyższej półki. Ustawicznie zdarzają się bezlitosne faule, spektakularne asysty oraz gole dodające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Walki między drużynami są bardzo zajadłe, rzadko bywa, iż są to spotkania nużące. Dlatego też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Sampdoria i Monza i ich udział w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadio Comunale Luigi Ferraris.