Dnia 2023-09-17 13:00 na stadionie U-Power Stadium odbył się mecz Monza - Lecce - wynik 1-1

Monza - Lecce, wynik 1-1. Dnia 2023-09-17 13:00 na obiekcie sportowym U-Power Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 4 pomiędzy Monza a Lecce.

Pierwsza połowa meczu między Monza a Lecce zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: N. Krstović 3' 0-1 A. Colpani 24' 1-1 L. Colombo

Żółte kartki Monza: Luca Caldirola 2' Pablo Marí 19' Samuele Birindelli 61' Patrick Ciurria 76' Luca Caldirola 85' Pedro Pereira 87'

Żółte kartki Lecce: Hamza Rafia 45'

Czerwone kartki Monza: Luca Caldirola 85'

Czerwone kartki Lecce: Federico Baschirotto 55'

Główny arbiter meczu to Livio Marinelli, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Monza zmierzy się już z Lazio, następne spotkania z drużynami Bologna i Sassuolo. Kolejno natomiast Lecce zmierzy się z Genoa. Następne mecze zagra z drużynami Juventus i Napoli.

Liczni fani piłki nożnej śledzą ciekawe poczynania, które odbywają się w lidze Serie A. Liczące się zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak Luca Caldirola Hamza Rafia wielokrotnie zagwarantowały wyborowym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Interesujące zmagania między piłkarzami ligowymi bywają zażarte, rzadko bywa jednoznacznie, iż są to mecze nużące. Ustawicznie zdarzają się idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić mecze futbolowe popularnej ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Monza oraz Lecce i ich udział w Serie A zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, U-Power Stadium.