AS Roma kontra Venezia, wynik meczu: 1-1

Dnia 2022-05-14 18:45 na stadionie Stadio Olimpico odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 37 pomiędzy AS Roma a Venezia.

Po pierwszej połowie meczu między AS Roma i Venezia wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: D. Okereke 1' 0-1 M. Aramu E. Shomurodov 76' 1-1

Żółte kartki AS Roma: Leonardo Spinazzola 39' Lorenzo Pellegrini 68'

Żółte kartki Venezia: Sofian Kiyine 18' Antonio Junior Vacca 26' David Okereke 61' Ethan Ampadu 78' Dor Peretz 87'

Czerwone kartki AS Roma:

Czerwone kartki Venezia: Sofian Kiyine 32'

Sędzią głównym tego spotkania był Simone Sozza, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna AS Roma stawi czoła Torino, następne spotkania z drużynami Feyenoord oraz Cagliari natomiast Venezia z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni kibice śledzą pasjonujące starcia ligi Serie A. Interesujące zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Leonardo Spinazzola Sofian Kiyine niejednokrotnie zagwarantowały wspaniałym fanom wiele wrażeń. Trafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania między drużynami ligowymi są zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, że widowiska męczą. Zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Serie A. AS Roma i Venezia i ich udział w Serie A gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadio Olimpico.