Spotkanie Monza kontra Lazio zakończone wynikiem 0-2

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Monza i Lazio wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2023-04-02 13:00 na stadionie U-Power Stadium odbył się mecz ligi Serie A kolejki 28 pomiędzy Monza a Lazio.

Gole strzelali: Pedro 13' 0-1 S. Milinković-Savić 56' 0-2

Żółte kartki Monza: Patrick Ciurria 47' Gianluca Caprari 48' Marlon 52' Giulio Donati 55' Stefano Sensi 76'

Żółte kartki Lazio: Mattia Zaccagni 59' Felipe Anderson 80'

Czerwone kartki Monza:

Czerwone kartki Lazio:

Główny arbiter meczu - Matteo Marcenaro, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Monza stawi czoła Udinese, następne spotkania z drużynami Inter i Fiorentina natomiast Lazio zmierzy się z Juventus. Następne mecze zagra z drużynami Spezia i Torino.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi potyczki, które dotyczą ligi Serie A. Liczące się futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak Patrick Ciurria Mattia Zaccagni raz za razem zaserwowały wyborowym kibicom mnóstwo przeżyć. Niesamowite walki między graczami ligowymi bywają bardzo nieustępliwe, nie często zdarza się, że są to mecze drętwe. Wielokrotnie zdarzają się przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych, oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich legendarnych drużyn jak Monza i Lazio z ligi Serie A gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak U-Power Stadium.