Na stadionie U-Power Stadium odbyło się spotkanie pomiędzy Monza oraz AS Roma zakończone wynikiem 1-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Monza a AS Roma zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-05-03 19:00 na stadionie U-Power Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Serie A kolejki 33. Zmierzyły się Monza oraz AS Roma.

Gole strzelali: S. El Shaarawy 24' 0-1 L. Caldirola 39' 1-1 N. Rovella

Żółte kartki Monza: Patrick Ciurria 43' Matteo Pessina 90' Armando Izzo 90'

Żółte kartki AS Roma: Paulo Dybala -5' Bryan Cristante 53' Lorenzo Pellegrini 58' Zeki Çelik 90' Zeki Çelik 90'

Czerwone kartki Monza:

Czerwone kartki AS Roma: Zeki Çelik 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Daniele Chiffi, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Monza stawi czoła Napoli, następne spotkania z drużynami Sassuolo oraz Lecce. Kolejno natomiast AS Roma z Bayer Leverkusen. Następne mecze zagra z drużynami Bologna oraz Bayer Leverkusen.

Wierni kibice futbolu śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Serie A. Interesujące zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak Patrick Ciurria Paulo Dybala często zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wiele wspaniałych przeżyć. Natrafiamy na idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne faule kończące się żółtym kartonikiem gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Walki pomiędzy drużynami bywają niezwykle zagorzałe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to potyczki nie warte uwagi. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Serie A oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich znanych zespołów jak Monza i AS Roma w lidze Serie A zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, U-Power Stadium.