Lazio - Monza, wynik spotkania 1-1

Lazio - Monza, wynik końcowy 1-1. W dniu 2023-09-23 18:45 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Lazio oraz Monza.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Lazio a Monza zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: C. Immobile 12' 1-0 R. Gagliardini 36' 1-1

Żółte kartki Lazio: Nicolò Rovella 88' Luis Alberto 90'

Żółte kartki Monza: Armando Izzo 38' Dany Mota 40'

Czerwone kartki Lazio:

Czerwone kartki Monza:

Sędzią głównym tego spotkania był Rosario Abisso, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lazio stanie naprzeciw Torino, następne spotkania z drużynami AC Milan oraz Celtic a Monza podejmie Bologna. Następne mecze zagra z drużynami Sassuolo oraz Salernitana.

Mnóstwo fanów śledzi starcia w lidze Serie A. Uzdolnione piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak Nicolò Rovella Armando Izzo wielokrotnie gwarantują własnym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy zawodnikami są niezwykle bezkompromisowe, rzadko zdarza się, że są to potyczki nie warte uwagi. Stale obserwujemy bezwzględne faule kończące się czerwonym kartonikiem, przepiękne asysty oraz gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Lazio i Monza w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadio Olimpico.