Na obiekcie Stadio Pierluigi Penzo dnia 2021-12-11 17:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Venezia i Juventus zakończone wynikiem 1-1

Venezia - Juventus zakończony wynikiem 1-1. W dniu 2021-12-11 17:00 na stadionie Stadio Pierluigi Penzo odbył się interesujący mecz ligi Serie A kolejki 17 pomiędzy Venezia a Juventus.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Venezia i Juventus wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: Morata 32' 0-1 Luca Pellegrini M. Aramu 55' 1-1 R. Haps

Żółte kartki Venezia: Marco Modolo 41' Mattia Caldara 51' Ethan Ampadu 63' Sofian Kiyine 90'

Żółte kartki Juventus: Luca Pellegrini 16' Federico Bernardeschi 62'

Czerwone kartki Venezia:

Czerwone kartki Juventus:

Sędzią głównym tego spotkania był Paolo Valeri, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Venezia stanie naprzeciw Ternana, następne spotkania z drużynami Sampdoria i Lazio. Kolejno natomiast Juventus z Bologna. Następne mecze zagra z drużynami Cagliari i Napoli.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani futbolu śledzą bardzo interesujące potyczki w lidze Serie A. Liczące się drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak Marco Modolo Luca Pellegrini nieraz zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom futbolu wiele niesamowitych wrażeń. Systematycznie natrafiamy na brutalne faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają smaczku całemu widowisku. Walki pomiędzy drużynami bywają nieustępliwe, nie często bywa, że są to potyczki statyczne. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi Serie A. Venezia i Juventus i ich udział w Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadio Pierluigi Penzo.