Spotkanie pomiędzy Venezia i Atalanta dnia 2022-04-23 13:00 na obiekcie Stadio Pierluigi Penzo - końcowy wynik 1-3

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Venezia a Atalanta zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

W dniu 2022-04-23 13:00 na obiekcie sportowym Stadio Pierluigi Penzo odbył się mecz ligi Serie A kolejki 34 pomiędzy Venezia a Atalanta.

Gole strzelali: M. Pašalić 44' 0-1 D. Zapata 47' 0-2 L. Muriel L. Muriel 63' 0-3 D. Zappacosta D. Črnigoj 80' 1-3 J. Nsame

Żółte kartki Venezia:

Żółte kartki Atalanta: Giorgio Scalvini 48' Duván Zapata 57' Berat Djimsiti 71'

Czerwone kartki Venezia:

Czerwone kartki Atalanta:

Główny arbiter spotkania to Francesco Fourneau, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Venezia stawi czoła Juventus, następne spotkania z drużynami Salernitana i Bologna a Atalanta z Torino. Następne mecze zagra z drużynami Salernitana i Spezia.

Coraz częściej kibice z dużym zapałem śledzą ekscytujące poczynania ligi Serie A. Fascynujące futbolowe zespoły i zawodnicy jak Giorgio Scalvini często zapewniają wyśmienitym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Nieprzerwanie natrafiamy na przepiękne gole czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Zmagania pomiędzy piłkarzami bywają zażarte, nie często bywa, iż są to spotkania nużące. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi Serie A i przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Venezia i Atalanta w lidze Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadio Pierluigi Penzo.