Juventus - Venezia, wynik spotkania 2-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Juventus i Venezia zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-05-01 10:30 na obiekcie sportowym Allianz Stadium odbył się mecz ligi Serie A kolejki 35 pomiędzy Juventus a Venezia.

Gole strzelali: L. Bonucci 7' 1-0 M. de Ligt M. Aramu 71' 1-1 D. Peretz L. Bonucci 76' 2-1

Żółte kartki Juventus: Denis Zakaria 25' Luca Pellegrini 45' Alex Sandro 63'

Żółte kartki Venezia: Sofian Kiyine 56' Mattia Aramu 61' Ridgeciano Haps 78'

Czerwone kartki Juventus:

Czerwone kartki Venezia:

Sędzią głównym tego spotkania był Alessandro Prontera, Italy. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Juventus stawi czoła Genoa, następne spotkania z drużynami Inter oraz Lazio. Kolejno natomiast Venezia zmierzy się z Salernitana. Następne mecze zagra z drużynami Bologna oraz AS Roma.

Mnóstwo kibiców śledzi potyczki ligi Serie A. Złożone z uzdolnionych zawodników futbolowe drużyny z tej ligi oraz piłkarze jak Denis Zakaria Sofian Kiyine nieprzerwanie gwarantują pierwszorzędnym fanom wiele emocji. Walki pomiędzy drużynami są zaciekłe, nie często okazuje się jednoznacznie, że są to potyczki statyczne. Systematycznie trafiamy na widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać widowiska sportowe lubianej ligi Serie A. Juventus i Venezia jak ich udział w Serie A gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Allianz Stadium.